Dobrými nápady by se dalo dláždit. Ale to, co skutečně rozhoduje o podnikatelském úspěchu firmy, je jejich provedení. I průměrný nápad lze skvělým provedením dotáhnout k úspěchu, naopak slabé provedení spolehlivě zabije i tu nejlepší ideu.

Provedení neznamená jen proces, kvalitu, či zákaznický servis. Je to mnohem více. Je to viditelné nadšení, které je prováděno na nejvyšší profesionální úrovni, s cílem posunout firmu dál a dát vašim zákazníkům více. Business mentoring vám pomůže zavést princip dokonalosti provedení do vaší firmy.

Od zvonku až po fakturu

Od prvního kontaktu s vaší firmou až po ten poslední ji budou všichni, kdo s ní přijdou do styku, hodnotit. Budou ji srovnávat s konkurencí, se svým očekáváním, s její pověstí atd. Budou se rádi vracet nebo si řeknou „tady už si nic nekoupím“? To, co rozhoduje, není cena vašich výrobků, ale způsob provedení všech operací, které zákazník vidí nebo si dokáže představit.

Provedení a efektivita

Provedení má obrovský vliv na efektivitu všeho, co děláte. Má smysl utrácet prostředky za reklamu, když budete následně ztrácet zákazníky? Kolik stojí reklamace v penězích? A ve ztrátě na pověsti? Dá se tato věc udělat kvalitněji nebo levněji, dosahuji v tom, co dělám, stálé kvality?

Nástroje, které máme k dispozici, vám pomohou definovat a splnit vaše cíle v oblasti provádění denních rutinních operací vaší firmy tak, abyste konkurenci ukázali záda. Zjistěte více o Perfectia mentoringu nebo si rovnou sjednejte nezávaznou schůzku.