Většinu problémů, které máte, už někdo před vámi řešil…

To, co činí Perfectia mentoring skutečně unikátním, je přístup k řešení problémů. Když se totiž podíváte na to, co trápí vaši firmu nebo vaše konkurenty, najdete velmi obdobná schémata. Možná to zní překvapivě, ale můžete si být jisti tím, že výzvy v podnikání lze poměrně dobře uchopit, a najít až fascinující podobnosti napříč různými firmami i obory.

Díky pochopení tohoto principu máme k dispozici rozsáhlý zásobník situací a problémů, kterým malé a střední firmy čelí. Nemusíme tak společně vymýšlet od nuly, jak řešit váš konkrétní problém. Business mentoring Perfectia má řešení už připravená. Mentor s vámi přesně vyladí, jak toto řešení promítnout do reality vaší firmy, a pomůže vám jej zavést.

Díky připraveným mentoringovým programům si můžete rovnou vybírat nejvhodnější řešení pro vás a postupovat tak rychle, jak je možné, a jak vám vyhovuje. Řešení, které usilovně hledáte, možná v tuto chvíli leží v našem šuplíku připravené pro vás.

Připravené a přece na míru

Připravené řešení neznamená, že od mentora dostanete pouze typové postupy. Naopak. Úkolem mentora je poznat vaši firmu a adaptovat mentoringové programy, které absolvujete, pro specifické potřeby vás a vaší firmy. Zároveň také nastavuje rychlost jejich zavádění tak, aby nekomplikovaly běžný chod vaší firmy, a přitom přinášely zřetelné výsledky.

Nespornou výhodou mentoringu oproti školením nebo klasické konzultační práci je jeho dlouhodobost. V průběhu spolupráce se s mentorem poznáváte stále více a vylaďujete se na stejnou vlnu. Učíte se brát si z mentoringu co nejvíce a průběžně to zavádět ve vaší firmě. Zjistěte více o Perfectia mentoringu nebo si rovnou sjednejte nezávaznou schůzku.