Malé a střední firmy mají omezené personální zdroje. Zejména jejich management, společníci a jednatelé mají starostí nad hlavu. Proto své kapacity neplýtvejte na podružnosti, které vás neposunou dále. V časovém rozvrhu podnikatele by měly nejvíce času zabírat činnosti, které vedou firmu dopředu, směrem k vytyčené vizi. Metodika pěti pilířů podnikání vám odhalí, které funkční oblasti firmy byste se měli věnovat.

Mentor vám pomůže neztrácet čas a dá vám podněty pro další rozvoj. S námi se věnujete vždy nejvíce tomu, co vás v danou chvíli nejvíce brzdí, co stojí mezi vámi a vaším úspěchem.

Věnujte energii tam, kde přinese nejlepší výsledek…

Využití funkčních oblastí podnikání jde mnohem dále, než jen k pochopení vnitřní podnikatelské struktury vaší firmy. V každé z nich máme určeny základní kritéria, která nám umožňují poznat, v jakém stavu se vaše firma nachází. Díky znalostem souvislostí mezi nimi vám pak můžeme poradit, kde můžete očekávat rychlý výsledek, a kde je potřeba si počkat. Ne vždy nejrychlejší znamená nejlepší. Ke správnému rozhodnutí je potřeba doplnit informace o cílech, zdrojích, které máte k dispozici, a další údaje. Business mentoring vám pomůže najít tu správnou cestu pro vaši firmu.

Společně s mentorem dokážete vytvořit akční plán rozvoje vaší firmy s ohledem na vaši vstupní situaci a cíle, a s využitím naší unikátní metody Perfectia.

…a odstraňujte brzdy vašeho rozvoje

Důraz na podstatné neznamená, že jiné části firmy můžete odbýt.  Znamená to, že se soustředíte na to, co je podstatné v tuto chvíli a v této situaci. Existence dlouhodobějšího plánu či vize vám pomůže lépe se rozhodovat a lépe řadit priority ve vašem časovém rozvrhu. Na vás už je to, abyste se Perfectia mentorem zaměřili právě na ty pilíře, kde máte největší slabiny.

Protože firmu netáhne k zemi její celková situace, ale především neřešené problémy v některém ze základních pilířů podnikání. Zjistěte více o Perfectia mentoringu nebo si rovnou sjednejte nezávaznou schůzku.