Sales Club

To nejtěžší  je dnes otevírání nových příležitostí.

S naší podporou to dokáže minimálně o 10% lépe každý.

Zvyšujeme obchodní výkon díky zlepšení čtyř kritických oblastí:

Ultimátní hodnota

Ještě větší ultimátní hodnota
vám zajistí plnou pozornost
zákazníků od první chvíle

Přesné zacílení

Ještě lepší zacílení na ty
zákazníky, kde máte největší
šanci na úspěch

Ovládnutí kanálů

Ještě lepší zvládnutí těch
nejlepších přístupových kanálů
k vašim novým zákazníkům

Vysoký výkon

Ještě lepší vyladění
vašich obchodníků
do vysokého výkonu

Řekli o Perfectia Sales Clubu

Dodáváme řešení v oblasti telekomunikačních služeb převážně pro střední a větší firmy. Ne všichni z našeho desetičlenného obchodního týmu jsou členy Perfectia Sales Clubu, ale cítím, že klub má vliv na všechny. Přispívá k optimistické náladě v týmu, mí lidé jsou si více  vědomi toho, co všechno dokážou, neustále zlepšujeme prodejní metodiku firmy a posouváme se dál. Otevírání nových obchodních příležitostí je stále větší zábava.

Vojtěch Štěpánek
obchodní ředitel, Temify s.r.o.

Nabízíme unikátní informační systém určený pro oblast profesionálních služeb. Jako zkušeného obchodního profesionála mne nepřestává překvapovat, jak Perfectia Sales Club funguje. Ačkoli vlastně vím všechno, uvědomuji si, že i malý rozdíl v tom, jak to dělám, znamená velký rozdíl ve výsledku. Klub mne vždy „nakopne“ a přiměje jít za své současné hranice. Pomáhá také srovnání s jinými lidmi, kteří se prodejem živí. Vřele doporučuji.

Martin Korejs
obchodní ředitel, Atollon CS s.r.o.

Svým zákazníkům poskytuji IT služby v oblasti podpory obchodních procesů. I když je moje firma zatím malá, uvědomuji si, že bez nových zákazníků nevyroste. Proto jsem členem Perfectia Sales Clubu. Během několika málo měsíců jsem se velice posunul. Z víceméně náhodného generování klientely se stává postupně propracovaný systém. Perfectia Sales Club mohu doporučit každému, kdo to se
svou firmou myslí vážně.

Jakub Váňa
jednatel, Iteron s.r.o.

Konkurenční výhoda v obchodě

Drtivá většina podnikatelů a obchodníků se shoduje v tom, že nejtěžší věc v dnešním obchodě je první kontakt a otevření nové obchodní příležitosti. Jak dosáhnout toho, aby firma při stejném úsilí dosahovala lepších výsledků a nechala konkurenci daleko za sebou? Vytvořením konkurenční výhody v oblasti obchodování firmy. To znamená, že máte oproti konkurenci náskok v přístupu k zákazníkům a v získávání nových obchodů pro svou firmu.

Abyste uspěli, potřebujete vytvořit a komunikovat ultimátní výhodu, které zákazníci budou chtít rozumět a za kterou půjdou. Dále se musíte naučit lépe vyhledávat ty zákazníky, kde máte největší šanci na úspěch, a kde má vaše úsilí smysl. Za třetí, potřebujete ovládnout prodejní kanály, kterými se k zákazníkům dostanete. A za čtvrté, potřebujete standardy a normy obchodního výkonu.

Možná si řeknete, že to všechno děláte. Ale dvě klíčová slova jsou: JEŠTĚ VÍCE. Ještě více hodnoty, ještě více profilování, ještě více dominance v kanálech, ještě preciznější výkon. Protože firma, které stačí to, jak to teď dělá, už nyní ztrácí.

AA033238

Třeba vám to přes veškeré úsilí ještě nejde tak, jak byste chtěli. Nevadí, Perfectia Sales Club slouží k tomu, abyste vybudovali silnou konkurenční pozici tam, kde je to podle 90% podnikatelů a obchodníků nejdůležitější – v přístupu k novým zákazníkům. Díky naší podpoře budete otevírat nové příležitosti mnohem snadněji, rychleji a efektivněji než kdykoli dříve.

Jsme si tím naprosto jistí. Natolik, že když neuspějete, vrátíme vám peníze. Víte o férovější nabídce?

Nejlepší SFE* program pro malé a střední firmy

*) SFE – Sales Force Effectiveness. Efektivita prodejního úsilí

Perfectia Sales Club je určen pro malé a střední podnikatele, kteří si chtějí usnadnit získávání nových zákazníků. Do Perfectia Sales Clubu můžete vstoupit sami nebo k nám vyslat své obchodní manažery či obchodníky. Záleží na velikosti vaší firmy a na obsahu vaší práce. Pokud si nejste jistí, ozvěte se nám a společně najdeme vhodné řešení.

Perfectia Sales Club není školení, není to trénink, není to přednáška a není to networkingové setkání. Odborně je to SFE program (sales force effectivenes) zaměřený na zvyšování obchodního výkonu a speciálně navržený pro potřeby malých a středních firem tak, aby za co nejmenší peníze poskytoval co nejvyšší přínos.

Tvůrcem metodiky a odborným garantem Perfectia Sales Clubu je ing. Štěpán Klein MBA, business mentor a autor knihy Produktivní podnikatel, specialista na malé a střední firmy.

Představte si Perfectia Sales Club jako trvalou podporu pro Vaše obchodní úsilí. Z Perfectia Sales Clubu obchodníci odcházejí motivovaní, nadšení a vědomí si toho, co a jak chtějí dělat jinak, aby jejich práce firmě i jim samotným přinášela více. A navíc si odnášejí konkrétní nástroje, které jim v tom pomohou.

Chcete podpořit své obchodníky za cenu, kterou si může dovolit každý? Jednou měsíčně nám je na tři hodiny půjčíte a my Vám je vyladíme na vysoký obchodní výkon. Získají zpětnou vazbu, uvědomí si prostor ke zlepšování, budou vědět, co chtějí a dokážou změnit přímo u sebe. To, co jim roky říkáte, uvidí najednou v jiném světle.

Každé setkání je věnované jedné ze čtyř kritických částí otevírání nových obchodních příležitostí, takže se Vaši lidé budou zlepšovat v tom, co naprosto jednoznačně vede k lepším prodejním výsledkům. Bez ohledu na to, jak dobře dnes obchodujete, s námi budete obchodovat ještě lépe. Protože když ne, nedostaneme zaplaceno.

Perfectia Sales Club je nyní za bezkonkurenční zvýhodněnou cenu 990 Kč bez DPH měsíčně. Nechceme žádné peníze dopředu, platí se opravdu měsíčně. Nemáme žádné dlouhodobé závazky, výpovědní doba je jeden měsíc. Nepoužíváme žádné kličky, nemáme to zapotřebí.

Naši smlouvu najdete zde: je jednoduchá a má jen jednu stranu. Tak, jak to máte rádi.

Dlouho a tvrdě jsme pracovali na tom, abychom vám byli schopni dodat to, co potřebujete nejvíce, a to za těch nejlepších podmínek. Výsledkem je Perfectia Sales Club. Přesvědčte se sami. Zavolejte nám na 277 277 011 nebo napište na info@perfectia.cz

Termíny klubových setkání:

Praha 1, skupina A: 9.3., 13.4., 11.5., 8.6.

Praha 1, skupina B: 16.3., 20.4., 18.5., 15.6.

Praha 1, skupina C: 24.2., 23.3.

Praha 4, skupina A:

Praha 4, skupina B: 23.2.

Chci to zkusit

Kontaktujte mne, prosím

vyberte svou pozici ve firmě