Učím se podnikat na Amazonu – díl 8.

Včera večer jsem dostal velmi příjemný e-mail. Psalo se v něm toto:
Greetings from Amazon.com

This is to inform you that we are currently receiving the goods
from your inbound shipment (FBA3QBC8H2) into inventory […]

Učím se podnikat na Amazonu – díl 7.

Dobrý večer,

od posledního příspěvku uběhla nějaká doba, protože se v podstatě nic nedělo. Většinu toho času jsme čekali na produkt. Čekání se vyplatilo, výsledek je moc pěkný. Posuďte sami:

Taky jsme si ujasnili, jak vlastně budeme zboží odesílat, protože to nechceme nechat na výrobci (zatím). Takže jeden subjekt vystupuje jako exportér a druhý jako příjemce […]

Učím se podnikat na Amazonu – díl 6.

Už druhý týden se jakoby nic neděje. Konzultant je na dovolené, čeká se na produkt, který má být vyrobený za čtrnáct dní. Tento čas využívám k promýšlení věcí a přípravě akčního plánu, takže jakmile budu mít produkt v ruce, budu přesně vědět, co mám dělat. Takže co se vlastně děje:

1. Tax info došlo do […]

Učím se podnikat na Amazonu – díl 5.

Věci se zpomalily, spíše čekám na to, až mně Amazon spustí profesionální verzi, a především, až bude na konci června produkt vyrobený. Nicméně se aspoň povedlo vložit popis produktu. Všechno se bude ještě ladit, ale aktuální verzi listingu můžete vidět zde:

Business PlayCards – Effective Entrepreneur

V popisu produktu můžete použít jednoduché html formátování. Takže pro ukončení řádku […]

Učím se podnikat na Amazonu – díl 4.

Dnes jsme se potkali s konzultantem a trochu jsme popracovali. Neudělali jsme toho zase tak moc, protože ještě produkt nemám fyzicky v ruce, ale stejně to bylo důležité. Minimálně už tak trochu vím, do čeho jdu, a to je dobré.

Bavili jsme se o mém dalším produktu (chystáme jich několik v různé fázi vývoje) a […]

Učím se podnikat na Amazonu – díl 3.

Dnes jsem kromě práce na korekturách karet (což vás asi nezajímá) na projektu nijak nepokročil. Ale krátce jsem se zamyslel nad obchodním modelem, který je dnes v módě. Docela by mne zajímaly vaše názory.
Malá úvaha o private labelling
Spousta lidí se dnes snaží uspět na Amazonu. Často ti, kteří nikdy nepodnikali. A jiní jim nabízejí […]